FO Bakery

FO Bakery

Etrafı saran mis gibi kokusu, sıcacık, çıtır çıtır lezzetlerin hazırlandığı Fırıncı Orhan fırınında her gün yüzlerce farklı ürün tazeliği, lezzeti ve doğallığıyla sizlerle buluşmaktadır.

Menülerini görüntülemek istediğiniz şubenin üzerine tıklayınız.Ekmek Çeşitleri

Türk ve dünya sofralarının vazgeçilmezi ekmekler… Türk Ata ekmeğinden İtalyan Ciabatta ekmeğine, Fransız Bagetinden Alman Broçininine…

Tatlı Çeşitleri

Geleneksel Bağdat tatlısından cevizli ev baklavasına, aşureden profiterole, cevizli sarmadan kadayıfa, zengin Türk mutfağımızın en tatlı ve doğal hali Fırıncı Orhan’da.

Kurabiye Çeşitleri

Her türünü bulabileceğiniz yüzü aşkın tart ve kurabiye çeşidi…

Özel Gün Pastaları

En taze ve en kaliteli malzemelerle ve de elli yılı aşkın tecrübemizle her gün sizler için farklı mutluluklara tat katıyoruz.

Poğaça, Börekler

Fırıncı Orhan’ın fırınından çıkan sıcacık poğaçalar, açmalar, ev usulü börek ve simit çeşitleri…

Cafe ve Kahvaltı

Yeni bir gün için gereken sıcak ve enerji dolu bir kahvaltı… Sandviçler, peynirler, tostlar, kurabiyeler, pastalar taptaze iceceklerle. En leziz haliyle Fırıncı Orhan’da!
Fırıncı Orhan Butik Pasta ile sevdiklerinize özel günlerinde leziz bir ve özel bir hediye sunabilirsiniz. Tüm müşterilerinden olumlu dönüşler alan Fırıncı Orhan yılların getirdiği deneyimi ve geleneği günümüze uyarlayarak yine usta ellerden çıkan lezzetleriyle sizlere ulaştırıyor. Özel pasta siparişleriniz için bize 0530 310 62 14 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.